Wiedza z branży budowlanej w jednym miejscu - budowlane newsy sponsorowane artykuły - Sprawdzony portal budowlany
Oferujemy przewozy całopojazdowe jak również częściowe. anglia polska doładunki Wykorzystujemy różnorodne środki transportu. Przesyłki nigdy nie docierały tak szybko! A wszystko za sprawą Eurotransport! Jesteśmy firmą transportową z długoletnia tradycją, bogatą wiedzą i doświadczeniem. Nasze usługi świadczone są niezmiennie na najwyższym poziomie. Zajmujemy się spedycją i dystrybucją przesyłek na terenie całej Polski i na Świecie, docierając do tysięcy polskich i zagranicznych miast. Oferujemy przewozy i doładunki przesyłek całopojzdowych, częściowych, drobnicy oraz paczek do 30 kg. Nasze przesyłki docierają do Państwa droga lądową, powietrzną lub morską. Specjalizujemy się w obsłudze tras Polska – Anglia, Polska – Włochy. Jako firma działająca na arenie światowej, możemy poszczycić się międzynarodowymi certyfikatami standardu – FIDI i OMNI. W naszej ofercie znajda Państwo także usługę magazynowania i dystrybucji. Jako lider na rynku transportowo – spedycyjnym gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze terminowo, bezpiecznie i w korzystnej cenie! Zapraszam do skorzystania i zapoznania się z ofertą na www.eurotransport.pl.
Po ile akcesoria z Chin? tanie akcesoria z Chin Szukasz tanich akcesoriów z Chin? Sprawdź u nas!      kurtka aviator
Dlaczego firmy bez strategii upadają?

Dlaczego firmy bez strategii upadają?

Założenie własnej działalności biznesowej jeszcze nigdy nie było tak proste, jak teraz. Wystarczy kilka minut w banku i wychodzimy jako właściciele nowej firmy. Jest to jednak bardzo niebezpieczny stan. Zamiast przygotować się do prowadzenia własnej firmy, ulegamy emocjom i ruszamy w świat. Niestety takie podejście często kończy się tragicznie.

Rozpoznanie rynku – pierwszy krok o którym zapominamy

Zgaduję, że tak jak ja chcesz, by Twoja firma odniosła sukces. Na myśl o własnej działalności Twoje serce zaczyna szybciej bić, a na twarzy pojawia się uśmiech. Postarajmy się więc, by tak zostało.

Pierwszym krokiem, który musimy wykonać, jest zbadanie rynku. Poznanie jak działa nasza konkurencja, by opracować odpowiednią strategię marketingową. Jest ona kluczowym aspektem. Dodatkowo poznanie rynku, gwarantuje nam, że będziemy na pewno chcieli pracować na nim. W końcu nie jest powiedziane, że to co lubimy robić w wolnym czasie, musi od razu stać się naszą pracą.

 

Zbuduj długoterminową strategię – statek musi znać punkt docelowy

Drugą kwestią jest stworzenie długoterminowej strategii. Określenie tego, gdzie za rok chcemy się znaleźć. Takie myślenie ułatwi nam codzienną pracę, a jeśli w trakcie coś się wydarzy, to wiemy jaki kierunek potrzebujemy obrać.

Jeśli mogę zaproponować jedno fajne ćwiczenie na opracowanie takiej strategii, to polecam planowanie w retrospektywie. Po jego dokładny opis zapraszam na bloga: PrzemyslawOlesinski.pl