Prowadzenie facebooka Kujawsko-Pomorskie - codeengineers opinie - Social Media Kujawsko , Pomorskie
https://www.linkedin.com/posts/excor-poland_automotive-corrosion-vci-activity-6552173286078455808-2IEf ochrona antykorozyjna wewnętrznych powierzchni zamkniętych minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-301
http://kielkiewicz.pl/pl/oferta/2/techniki-osteopatyczne Osteopatia cena Radomsko minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-243      o bag wyprzedaż
Szkolenie z autoprezentacji – przekonaj się, ile możesz zyskać

Szkolenie z autoprezentacji – przekonaj się, ile możesz zyskać

Autoprezentacja to umiejętność tworzenia własnego wizerunku. Jest ona bardzo przydatna podczas rozmów kwalifikacyjnych, kiedy to poszukujemy pracy, podczas pierwszych spotkań z klientami, współpracownikami, podczas wdrażania się do nowej grupy pracowniczej itp. Umiejętność autoprezentacji jest wykorzystywana również na co dzień, gdy poznajemy nowych ludzi, nawiązujemy kontakty i przyjaźnie, budujemy relacje.

 

Autoprezentacja, czyli kreowanie swojego wizerunku, to sposób, w jaki każdy z nas, poprzez swoje wypowiedzi i zachowania przekazuje, kim jest, albo za kogo chciałby być uważany. To forma wyrażania siebie i swoich umiejętność, której można się nauczyć i rozwijać. Mamy z nią do czynienia dosłownie na każdym kroku naszego życia, niekoniecznie związanego z życiem zawodowym. Tym bardziej warto rozwinąć swoje zdolności z autoprezentacji, dzięki czemu możemy w ten sposób podkreślić nasze umiejętności.

 

Obecnie można znaleźć różnego rodzaju szkolenia, które poszerzą nasze umiejętności. Zazwyczaj takie szkolenia trwają od kilku do kilkunastu dni, przez co można z nich skorzystać podczas weekendów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu firm, dzięki czemu mogą one wysłać swoich pracowników na takie szkolenie, nie tracąc obsady w ciągu tygodnia pracy.

 

Co daje szkolenie z autoprezentacji?

 

Po ukończonym szkoleniu z autoprezentacji uczestnicy będą w stanie: skutecznie komunikować się werbalnie i niewerbalnie, budować swój profesjonalny wizerunek, a także odpowiednie relacje z rozmówcami. Będą potrafili przekonać innych do własnego zdania. Po szkoleniu będą potrafić skutecznie i asertywnie argumentować oraz bronić swojego zdania i swoich praw, oraz przyjmować uzasadnioną krytykę i konstruktywnie udzielać informacji zwrotnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *