https://codeengineers.com/pl/definition/143-x-x-1-8/Responsywno%C5%9B%C4%87-polska-bydgoszcz
https://lulany.pl/?s=marynarki+damskie+do+100+złotych - marynarki damskie do 100 złotych - Bardziej modne marynarki damskie kupisz w cenach do 50 złotych
fotograf bełchatów na ślub poczta kwiatowa Bełchatów http://pocztakwiatowaonline.pl/ Poczta kwiatowa na wybranie ręki. Naucz się z ofertą Studia Savares Bełchatów i zamów wspaniałe kwiaty w terminowej dostawie!
konfigurator felg katowice to idealnie dobrane i wywazone felgi do twojego auta. opony katowice stare zniszczone felgi – dla nas to nie problem, wymiana felg katowice oferuje kompleksowa usluge. twoje opony ulegly zuzyciu i czas najwyzszy na nowe? opony katowice - to tutaj znajdziesz najwiekszy ich wybor. zapraszamy!          https://maniolo.pl/szklo-i-okna/     https://lulany.pl/elegancka-jedwabna-pizama-zestawy-dla-kobiet-luksusowe-pizamy-z-dlugim-rekawem-bielizna-nocna-oversize-2-szt-zapinana-na-zamek-pijama-z-torbami-sexy-homewear/
Strój na szybko? Co ubrać na wystąpienie

Strój na szybko? Co ubrać na wystąpienie

Dla niektórych osób podjęcie decyzji o wyborze stroju na wystąpienie publiczne, to strata cennego czasu, który warto przeznaczyć na doszlifowanie prezentacji czy nawet odpoczynek. Jak poradzić sobie z tym wyzwaniem?

Myślenie o tym, jaki strój wybrać na wystąpienie publiczne zabiera Ci dużo czasu? A gdyby tak rozprawić się z tym raz na dobre? Zacznijmy jednak od samego początku.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaki strój wybrać, pewnie zwracasz uwagę między innymi na to, by:

  • dopasować strój do okoliczności – zarówno do miejsca, w którym występujesz, jak też charakteru wydarzenia,
  • dopasować strój do słuchaczy – by zyskać ich sympatię i sprawić, by dystans szybko został zniwelowany,
  • dopasować strój do branży i stanowiska.

 

Oczywiście ciekawym rozwiązaniem jest również wybór zupełnie innej opcji i sprawienie, by wyróżnić się na sali szkoleniowej. Jeżeli zdecydujesz się na strój, którym jasno zaznaczysz, że to Ty występujesz w roli mówcy (a więc osoby na innym poziomie w pewnych aspektach) – również możesz zyskać wiele.

Spójrzmy jednak na to od nieco innej strony. Co by było, gdybyś już nigdy nie musiał zastanawiać się nad tym, jaki strój będzie odpowiedni na zbliżające się wydarzenie?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Stwórz kreację, w której zawsze będziesz występować na sali szkoleniowej. Możesz zdecydować się na klasyczny wybór lub coś bardziej ekstrawaganckiego.

W pierwszym przypadku – czyli na przykład wybierając garnitur – nie musisz martwić się tym czy Twój ubiór nie jest zbyt nieformalny lub niedopasowany do okoliczności. Jeżeli wybierzesz coś znacznie bardziej oryginalnego – sprawisz, że ludzie łatwiej będą Cię kojarzyć, rozpoznawać na zdjęciach z eventu oraz możesz zyskać sympatię części widowni. Nie musisz też martwić się tym czy ludzie nie odbiorą Twojego stroju jako przejaw braku szacunku (o ile wybierzesz coś naprawdę nieformalnego) – w kilku prostych krokach możesz wytłumaczyć im, że to kreacja, którą założysz na wystąpienie i w banku, i na plaży.

Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz – zastanów się nad tym, co możesz zrobić, by Twój strój był charakterystyczny. Niezależnie od tego czy wybierasz t-shirt, czy garnitur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *